?Akçakale // Başkanımız Bekir Taner Ates, Barış Pınarı Harekatı’na Mehmetçiğe destek amacı ile @turkiyeihracatcilarmeclisi Başkanı @ismail_gulle ve @akcakalebld Başkanı Mehmet Yalçınkaya ile birlikte sınırın sıfır noktasını ziyaret ettiler.
![](https://www.batiad.org.tr/wp-content/uploads/2020/09/mehmet-yalçinkaya-ismail-gülle-bekir-taner-ateş.jpg)
??? Şanlıurfa
BATİAD Başkanımız Bekir Taner Ateş ,TİM (@turkiyeihracatcilarmeclisi) ile birlikte,Ülkemizde terörü bitirmek, bölgede huzur ve istikrarı sağlamak için yapılan ” Barış Pınarı Operasyonu ” nu yürüten, şanlı ordumuzun yanındayız…