Hakkımızda

24.03.2010 tarihinde bölgemizdeki ticari hayatın gelişmesinde hassasiyet gösteren iş insanları tarafından Bayrampaşa ilçemizde kurulmuştur.

 Kuruluş amacı ilçemizde yoğun olarak faaliyet gösterilen tekstilci üretici tüccarı ve tedarikçisini bir çatı altında toplamak olmuştur.

 Kuruluştan itibaren birçok faaliyete imza atan Batiad 08.02.2013 tarihinde Guinness rekorlar kitabına giren triko örme kazağı bölgemizde ürettirmiş ve sergilemiştir.

Bunun dışında sektörel tanıtım defile ve bölgemizdeki okullarımıza da desteklerini hiç esirgememiştir.

 Bu süreçte Bayrampaşa ilçemizdeki kamu kuruluşlarından üst STK.İTO, İSO,İTHİB,İTKİB ve özelikle de Belediye Başkanımız Sn. Atilla AYDINER’ den hep manevi destek almıştır.

Batiad- Bayrampaşa ilçemizde bulunan 6000’in üzerindeki tekstil işletmesinin ve 700’ün üzerinde toptan tekstil mağazalarının temsil derneğidir.

Bu işletmeler yılda 50 milyon adet üzeri triko, 150 milyon adet üzeri örme ve dokuma kumaştan üretilen tekstil ürün ve aksesuarları üretmektedir.

Ayrıca bölgemizde yılda 50 bin ton üzerinden akrilik iplik , 100 bin ton üzerinde pamuk,polyester,naylon iplik, 30 bin ton üerinde geri dönüşüm,rejenere iplik satışı yapılmaktadır.

Haliyle de sorunlarımız ve sorumluluklarımız çoktur. Bu sebepten sorunları çözmek adına yapılacak çok iş vardır. Bu güne kadar gelen yönetim kurulları ve başkanlar bu mücadeleyi yapmışlardır.

 21.09.2019 tarihinde göreve gelen Batiad Başkanı Sn. Bekir Taner Ateş ve Yeni Yönetim Kurulunun değerli üyeleri bu bayrağı bu mücadeleyi daha ileri taşımak için çalışmaya başlamıştır.

Sloganımız tek olmalıdır. #bayrampaşatekstilmerkezi

 Bu sloganı ne kadar bilinir hale getirirsek ne kadar altını doldurursak ne kadar üreticinin tüccarın mağazalarımızın sorunlarını çözersek işte bu Batiad’ın başarısı olacaktır.

Bayrampaşa Tekstil Sanayici ve İş İnsanları  Derneği
Yönetim Kurulu

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Değerli üyelerimiz,

İstanbul Ticaret Odası 21 dönem seçimlerinin Kasım ayında yapılacağı belli olmuştur.                 Üyelerimiz  arasında İTO'na çalışma yapmak isteyenlerle Yönetim kurulu olarak istişare toplantısı planlanmaktadır.23/08/2022  saat:10:00 da yapılması planlanan toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin derneğimize müracatları rica olunur.Bu toplantı konuya özel olarak ilgilenen üyelerimizle sınırlıdır.Batiad YK.

 

This will close in 20 seconds